מדוע צריך ארונות אמבטיה

לפי התפיסה שלנו חדר האמבטיה הביתי הוא הספא הפרטי שלכם. לא צריך לחכות לחופשה בבית מלון בשביל ליהנות מאותם רגעי פינוק יפים באמבטיה. זהו המקום בו אנו מטפלים בעצמנו, מתנקים ומטפחים את גופנו. נשים וגברים עושים פעולות שונות בחדר האמבטיה, מגילוח ועד צביעת השיער. לצורך כל אותן הפעולות אנו משתמשים ומשתמשות באביזרים שונים אותם אנו מחזיקים בחדר האמבטיה, להלן כמה דוגמאות של דברים שתוכלו למצוא בארונות אמבטיה: שמפו וקונדישינר, סבונים מסוגים שונים, קרמים ושאר מוצרי קוסמטיקה, בשמים לגבר ולאישה, כלי גילוח, מגבות ועוד דברים רבים כולל חומרי ניקוי לאמבטיה. ארונות אמבטיה הם בעצם פתרון האחסון לחדר הרחצה, בהם שמים את כל הפריטים שאנו צריכים.

ארונות אמבטיה – הפתרון היחיד

כאשר אתם נכנסים לחדר האמבטיה אתם מייד מבחינים שיש שמשהו מאוד שונה בעיצוב, במיוחד מבחינת החומרים שבהם השתמשו, לעומת שאר החדרים. הסיבה לכך היא שבחדר האמבטיה ישנם מאפיינים סביבתיים אשר שונים מאוד משאר הבית. בחדר האמבטיה ישנה רטיבות ולחות גבוהה ואלו הם גורמים אשר עלולים לגרום לנזקים לחפצים שלכם. אתם לא רוצים שמיכל קצף הגילוח יתחיל להחליף ואתם לא רוצים שהמגבות היבשות יספגו את הלחות והרטיבות וריח רע יתפשט בחדר. זוהי סיבה טובה להתקין ארונות אמבטיה אשר יעזרו לכם לשמור על הדברים יבשים ובאופן כללי על החדר מסודר ומאורגן.

ארונות אמבטיה תלויים או רצפתיים

ניתן לחלק את ארונות האמבטיה לשני סוגים: ארונות רצפתיים כמו אלו אשר מתחת לכיור או ארונות תלויים. כמובן שבמקרים רבים אנשים משתמשים בשני הסוגים בו זמנית. כאשר אתם מזמינים ארונות אמבטיה תבחרו את מה שנוח לכם.

כמובן שניתן להזמין ארונות אמבטיה מכל סוג שתרצו; ישנם ארונות אמבטיה מוכנים המגיעים במידות שונות וישנם ארונות אמבטיה בהזמנה אישית לפי המידות הדרושות לכם. ארונות האמבטיה תופסים מקום מאוד דומיננטי בעיצוב החלל ולכן חשוב לבחור ארונות אמבטיה המיישרים קו עם העיצוב הכללי של החלל, הן מבחינת הסגנון והן מבחינת הצבעים.

וכמה מילים אחרונות לסיום, אל תשכחו גם את הפונקציונאליות של ארונות האמבטיה. בסופו של דבר הם צריכים לתת לכם גישה נוחה על בסיס יומיומי לכל החפצים. לכן שימו לב כיצד הם בנויים, כיצד עובדות הדלתות ולאיזה כיוון הן נפתחות וודאו שזה מה שהכי נוח לכם.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email